×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

NAUDINGOS PŪSLĖTOJO GUVEINIO SAVYBĖS

Pūslėtasis guveinis turi daugybę prevencinių ir gydomųjų savybių. Taip yra dėl jame esančio didelio kiekio lengvai įsisavinamos formos biologiškai aktyvių medžiagų : alginatai, fucoidanai, makro ir mikroelementai bei vitaminai.

Juos nuo seno naudojo pakrantės zonoje gyvenantys žmonės. Apie pūslėtąjį guveinį kalbėjo ir žinomi senovės ir viduramžių gydytojai, pvz., Plinijus vyresnysis.

Pastaraisiais dešimtmečiais kilo didelis susidomėjimas pūslėtuoju guveiniu, kai į jį buvo atkreiptas dėmesys, kaip į biologiškai aktyvių medžiagų šaltinį, visų pirma, tai unikalus, naudingų savybių turintis polisacharidas fukoidanas. Mokslinių publikacijų apie fukoidaną skaičius išaugo 3 kartus.

Fukuso temą dabar nagrinėja biologai, chemikai, vaistininkai, gydytojai.

Jie kuria vaistus ir produktus, atlieka klinikinius tyrimus, kaupia rezultatus. Yra įmonių ir centrų, kurie užsiima tik pūslėtuoju guveiniu ir net tik fukoidanu.
Maisto produktai, kurių pagrindas yra pūslėtasis guveinis, padeda žmogaus organizmui

SUSTIPRINTI IMUNITETĄ

Ir tai savo ruožtu didina organizmo atsparumą ligoms, įskaitant piktybinius navikus.

Dar 1860 m nustatyta, kad pūslėtasis guveinis (Fucus vesiculosus)

YRA PRIEMONĖ NUO NUTUKIMO

dėl to, kad jo komponentai pagreitina medžiagų apykaitą.

Pūslėtasis guveinis stimuliuoja skydliaukės veiklą dėl jame esančio didelio jodo kiekio prieinamoje organinėje formoje;

Alginatai, esantys guveinyje, skrandyje išsiplečia, normalizuoja virškinimo procesą, valo žarnyną, suteikia sotumo jausmą.

ALGINATINĖS RŪGŠTIES IR JOS DRUSKŲ (ALGINATŲ)

nėra antžeminiuose augaluose.

Jūros dumbliuose jie sudaro 29-32%.

Jų koncentracija skiriasi priklausomai nuo derliaus nuėmimo sezono ir gylio, kuriame jie auga, taip pat gali atspindėti pokyčius, susijusius su augimo etapais.

Kaip maistinės skaidulos, alginatai neleidžia absorbuotis toksiškiems metalų jonams, o kalcio, geležies, vario ir cinko biologinis prieinamumas yra didesnis.

ALGINATAI turi antibakterinių savybių ir stimuliuoja žaizdų gijimo procesus.

Jų pagrindu sukurti alginato tvarsčiai, kurie naudojami chirurgijoje.

FUKOIDANAI - kompleksinių sulfatinių polisacharidų grupė, kurių skaičius pūslėtuose guveiniuose siekia 14% sausos dumblių masės.

Fukoidanų biologinis aktyvumas priklauso nuo jų gebėjimo keisti ląstelės paviršiaus savybes.

Fukoidanai turi priešuždegiminių, antivirusinių, priešnavikinių, antikoaguliantų ir antioksidacinių savybių ir geba aktyvuoti imuninę sistemą.

MINERALINĖS MEDŽIAGOS yra visų organizmo ląstelių dalis. Jų trūkumas gali sutrikdyti normalų organizmo funkcionavimą.
Turtingos mineralinės sudėties dumbliai, gali būti laikomi vertingu makro ir mikroelementų šaltiniu, pavyzdžiui, jodo, kalio, natrio, kalcio, magnio, silicio, geležies, vario, bromo, sieros, fosforo ir kt.
Biologinis jodo kiekis dumbliuose yra daug didesnis nei kituose produktuose.
Mineralinių medžiagų kiekis pūslėtame guveinyje siekia 43%, o daugumoje daržovių jų yra žymiai mažiau, pavyzdžiui, 10,4% bulvėse, 7,1% morkose ir 7,1% pomidoruose.

ANTIOKSIDANAI dabar plačiai naudojami kaip maisto papildai daugelio ligų, ypač širdies ir kraujagyslių ligų, prevencijai.
Nors dumbliai susiduria su nepalankiomis aplinkos sąlygomis, tokiomis kaip šviesa ir didelė deguonies koncentracija, dėl kurių susidaro laisvieji radikalai ir kitos stiprios oksiduojančios medžiagos, natūraliomis sąlygomis jos nepadaro didelės žalos. Dumbliai sugeba generuoti florotaninus, junginius, reikalingus apsaugoti nuo žalingų išorinių veiksnių.

FLOROTANINAI – pūslėtųjų guveinių polifenoliai, turi stiprų antioksidacinį aktyvumą, panašų į tokoferolio. Taip pat stebimas didelis antibakterinis aktyvumas.
Pūslėtieji guveiniai turtingi vitaminų: B, D, C, E, PP grupės. Didžiausias vitamino E kiekis guveiniuose siekia iki 600 mg tokoferolių kilogramui sausos masės.

VITAMINO C (askorbo rūgšties) guveinyje daugiau nei bet kuriuose kituose augaluose žemėje.

GUVEINIS SENIAI NAUDOJAMAS KOSMETOLOGIJOJE

Kosmetika iš pūslėtojo guveinio puikiai valo, drėkina, gaivina ir tonizuoja odą, šalina toksinus ir riebalų perteklių, gerina kraujo apytaką ir audinių mikrocirkuliaciją, mažina patinimus, skatina ląstelių procesus, skatina riebalų apykaitos reguliavimą ir stiprina odos struktūrą, išlygina odą, stiprina odos imunitetą ir apsaugo odą nuo fotosenėjimo.

SPA procedūrose jis naudojamas kaip anticeliulitinis produktas ir šveitiklis. Auga pūslėtojo guveinio naudojimas telasoterapijoje.

Pūslėtasis guveinis tradiciškai naudojamas Rytų šalių pakrantės regionuose, kovojant su plaukų slinkimu.

Pūslėtojo guveinio plaukų kaukės stiprina šaknis, gerina plauko struktūrą, skatina augimą ir pašalina pleiskanas. Pūslėtojo guveinio produktai taip pat stimuliuoja galvos odos medžiagų apykaitos procesus ir stiprina audinių regeneraciją.

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį